Actions.cz

Pátek 29. Května 2020
 

A co když je to pravda?

66%
[počet hodnocení: 2x]

Film vložil(a):

bureman
18.02.2007
Když si David (Mark Ruffalo) pronajal byt v San Francisku, poslední věc, kterou ve svém novém domově očekával, byla spolubydlící. Poněkud hysterická mladá dáma jménem Elizabeth (Reese Witherspoon) se totiž před ním najednou zjeví jako duch a začne tvrdit, že Davidův nový byt ve skutečnosti patří jí. David to pokládá za obrovské nedorozumění, ovšem jen do chvíle, než se Elizabeth vypaří stejně záhadně, jako se objevila. Ne nadlouho. Začne se Davidovi naprosto nevyzpytatelně zjevovat, dokud si on neuvědomí šílenou "pravdu" - nastěhoval se do bytu po duchovi, který odmítá uznat svou smrtelnost. Ve snaze donutit Elizabeth, aby konečně odpočívala v pokoji, k sobě postupně najdou cestu a nakonec se do sebe zamilují. Může mít takový vztah budoucnost?

Název:A co když je to pravda?
Původní název:Just Like Heaven
[18.02.2007] | 65% | kino | reagovat
Jak bylo již poznamenáno - průměrná romantická komedie s mírně netradičním tématem milostné zápletky. Scénář je opravdu ortodoxní v rámci svého tématu, což v tomto případě není na škodu ba naopak.
Celkově příjemná podívaná na mladé lidi, kteří se do sebe postupně zamilovávají - komu by se to nelíbilo. Čistě odpočinkový film, který pusťte, když budete udělat své drahé polovičce radost.
Zvuk: 60% 65% Námět: 70%
Příběh: 70% Kamera : 60%
Herci: 70% Efekty: 60%

[18.02.2007] | 67% | Div-X | reagovat
Trochu netradiční, přesto nijak zázračná romantická komedie o tom, jaké to je, když se do sebe zamilují duch a starý uzavřený mládenec. Nečekal jsem nic převratného a také se mi ničeho nedostalo. Příběh klišoidní, závěr obvykle happyendový, mnohokrát viděný. Za pozornost maximálně stojí sympatické herecké výkony obou hlavních představitelů a jejich občasné úsměvné vzájemné popichování. Na nedělní odpoledne k zabití nudy se film hodí, ale nic víc od něj nečekejte.
Zvuk: 65% 67% Námět: 65%
Příběh: 70% Kamera : 70%
Herci: 70% Efekty: 65%

Přidej komentář
Zvuk:
Kamera :
Námět:
Příběh:
Herci:
Efekty:
Kde jsem film viděl: